Turniej siatkówki

11.06.2026 w hali sportowej w Kruszwicy odbył się II Turniej "Siatkówka z Olimpijczykiem". Organizatorem był Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Polskich Olimpijczyków  pod honorowym patronatem Startosty Inowrocławskiego Wiesławy Pawłowskiej. Gośćmi honorowymi imprezy sportowej było dwóch olimpijczyków-wychowanków KW Gopło Kruszwica Jerzy Kowalski oraz Mikołaj Burda. W rozgrywkach siatkarskich brało udział sześć drużyn.  Pierwsze i drugie miejsce zajęły dziewczęta z MOW Kruszwicy tj. Szkoły Podstawowej i Szkoły Branżowej. Trzecie miejsce wywalczyły dziewczęta z Zespołu Szkół z Kościelca. Czwarte miejsce zajęły siatkarki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kruszwicy, piąte były uczennice z Liceum Ogólnokształcącego "Słowak", szóste miejsce zajęła Szkoła Podstawowa ze Sławska Wielkiego.

GALERIA