4.03.2026 w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Kruszwicy odbyły się IV Mistrzostwa Szkoły na ergometrze. Do startu zgłosiło się 31 dziewcząt, które rywalizowały na dystansie 200m. Trzy najlepsze wychowanki nagrodzone zostały medalami i drobnymi upominkami.
